Satış Ortaklığı Modeli Nedir?

Satış ortaklığı genel olarak şu şekilde yürütülmektedir, yazılım geliştirme ekibi olmayan kreatif ajanslar, freelance tasarımcılar tarafından tasarlanmış özel web tasarım projelerinin WordPress CMS içerik yönetim sistemi dahilinde tasarımın ihtiyaçları doğrultusunda plugin ve tema geliştirme hizmeti olarak sağlanmaktadır, WordPress kurulum aşamasından itibaren tüm optimizasyonlar sağlanarak tasarım pixel perfect olarak tüm tarayıcılara ve mobil cihazlara göre responsive olarak kodlanması ve web sitesinin yaşayan canlı bir proje haline gelmesini sağlamaktadır.

Peki ne kadar kazandırıyoruz?

Web sitesi projesinin tasarım çalışmalarını uzman ekibimiz incelemelerinden sonra uyumlu ve uyumsuz olabilecek alanlar ile alakalı uyarıları doğrultusunda tasarımın son halinin çıkması durumunda proje çalışma süresi üzerinden detaylandırmalı bir fiyat çıkartmaktadır, burada ek olarak satın alınması gereken plugin ücretleri müşteriye yansıtılmaktadır, projenin geliştirme yapan ekibe OneCrow’a kalan ücretin %20 oranında bölümü projeyi getiren kreatif ajans ya da freelance tasarımcıya ödemesi yapılmaktadır.

Avantajlarımız neler?

Uzun yıllar boyunca WordPress alanında geliştirmeler yaparak projeler üreten Cihat Dağlı ve ekibi olarak, sürdürülebilir projeleri benimsemekte ve desteklemekteyiz. Çalıştığımız projelerde sürekli olarak iyileştirme, geliştirme ve destek sağlama çabası içindeyiz. Güvene dayalı hizmet kalitesiyle, uzun yıllar boyunca birlikte projeler üretebileceğimize inancımız tamdır.

Ekibimiz farklı sektörlerde birçok projeye imza atmıştır ve bu deneyim sayesinde olası global veya yerel problemleri öngörebilir ve hızlı önlemler alarak projenin güvenliğini sağlayabilir.

Global ve arama motorlarının en çok listeleme avantajı sağlamakta olduğu WordPress içerik yönetim sistemi üzerinde hazırlanmış projelerde dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir geliştiriciden de destek alabilirsiniz bu sizi sınırlarınızdan ve bağımlı olmaktan koruyacaktır.

Her geçen gün gelişmekte olan yazılım alanında WordPress için yeni pluginler her geçen gün artış göstermekte yaşayan web projeleri için yenilikleri sürekli olarak WordPress web sitenize dahil edebilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Fiyatlandırma anlamında özel yazılım geliştirme maliyetlerine oranla çok daha ekonomik fiyatlarla projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Özel tasarımlarınız size özel olarak kodlanacağı için eşsiz bir WordPress tema kodlamasına sahip olacaksınız.

Tüm bu avantajların dışında daha bir çok şey anlatabiliriz tabi güzel iş birliklerinizde birlikte çalışmak dileği ile görüşmek üzere…

Cihat Dağlı

Visited 35 times, 1 visit(s) today

Yorum bırakarak destek olabilirsin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir